🇺🇸 USD: 47,35 TL ▲ %0,04 🇪🇺 EUR: 53,92 TL ▲ %0,12 🪙 ALTIN: 6.221 TL ▲ %0,87
🇺🇸 USD: 47,35 TL ▲ %0,04 🇪🇺 EUR: 53,92 TL ▲ %0,12 🪙 ALTIN: 6.221 TL ▲ %0,87
🇺🇸 USD: 47,35 TL ▲ %0,04 🇪🇺 EUR: 53,92 TL ▲ %0,12 🪙 ALTIN: 6.221 TL ▲ %0,87
🇺🇸 USD: 47,35 TL ▲ %0,04 🇪🇺 EUR: 53,92 TL ▲ %0,12 🪙 ALTIN: 6.221 TL ▲ %0,87
Gündem

Kocaali’ye yeni polis merkezi geliyor: İhale tarihi belli oldu

Kaynak / Yazar: RSS 04.09.2026 10:55 1,421 Okunma 2 Dk Okuma Süresi
Yazı Boyutu:
Kocaali’ye yeni polis merkezi geliyor: İhale tarihi belli oldu
Kocaali’de emniyet yatırımı için ihale süreci başladıSakarya’nın Kocaali ilçesinde emniyet hizmetlerinde kullanılmak üzere yeni bir bina yapılması amacıyla ihale ilanı yayımlandı. Sakarya Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı (YİKOB) tarafından gerçekleştirilecek ihale, 4734 sayılı Kamu İhale Kanunu’nun 19. maddesi kapsamında açık ihale usulüyle yapılacak. Teklifler yalnızca Elektronik Kamu Alımları Platformu (EKAP) üzerinden elektronik ortamda sunulacak. 700 metrekare bina, 3 bin 350 metrekare çevre düzenlemesiİhale kapsamında Kocaali İlçe Emniyet Amirliği ve Şehit Tufan Kansuva Polis Merkezi Amirliği Yapım İşi gerçekleştirilecek. Projenin yaklaşık 700 metrekare betonarme bina yapımı ile 3 bin 350 metrekare çevre düzenlemesi işini kapsadığı belirtildi. Yapım işinin yeri Kocaali/Sakarya olarak açıklandı. Sözleşmenin imzalanmasının ardından 60 gün içerisinde yer tesliminin yapılması ve çalışmalara başlanması öngörülüyor. İşin tamamlanması için ise yer tesliminden itibaren 360 takvim günü süre verilecek. İhale 28 Eylül’deİhalenin 28 Eylül 2026 Pazartesi günü saat 11.00'de, Sakarya'daki Resmi Daireler Kampüsü Camili G Blok 5 No'lu Toplantı Salonu'nda e-tekliflerin açılması suretiyle gerçekleştirileceği duyuruldu. İhaleye yalnızca yerli istekliler katılabilecek. Ekonomik açıdan en avantajlı teklif yalnızca fiyat esasına göre belirlenecek. İsteklilerin, teklif ettikleri bedelin yüzde 3’ünden az olmamak üzere geçici teminat vermeleri gerekiyor. İhale konusu iş için tekliflerin anahtar teslimi götürü bedel üzerinden sunulacağı ve işin tamamı için teklif verileceği belirtildi. İhaleye katılacak firmaların EKAP hesabı üzerinden ihale dokümanını indirmesi zorunlu tutulurken, mesleki ve teknik yeterlilik kapsamında son 15 yıl içerisinde gerçekleştirilen benzer işlere ilişkin iş deneyimi aranacak.
Kaynak: RSS
Haberi Paylaş:
Haber bağlantısı kopyalandı!