🇺🇸 USD: 47,35 TL ▲ %0,04 🇪🇺 EUR: 53,92 TL ▲ %0,12 🪙 ALTIN: 6.221 TL ▲ %0,87
🇺🇸 USD: 47,35 TL ▲ %0,04 🇪🇺 EUR: 53,92 TL ▲ %0,12 🪙 ALTIN: 6.221 TL ▲ %0,87
🇺🇸 USD: 47,35 TL ▲ %0,04 🇪🇺 EUR: 53,92 TL ▲ %0,12 🪙 ALTIN: 6.221 TL ▲ %0,87
🇺🇸 USD: 47,35 TL ▲ %0,04 🇪🇺 EUR: 53,92 TL ▲ %0,12 🪙 ALTIN: 6.221 TL ▲ %0,87
Gündem

Sakarya'ya Polis Özel Harekât Eğitim Merkezi yapılacak: İhale 24 Eylül’de

Kaynak / Yazar: RSS 01.09.2026 11:10 1,421 Okunma 2 Dk Okuma Süresi
Yazı Boyutu:
Sakarya'ya Polis Özel Harekât Eğitim Merkezi yapılacak: İhale 24 Eylül’de
Sakarya’da Polis Özel Harekât (PÖH) personelinin eğitim faaliyetlerinde kullanılmak üzere planlanan eğitim merkezinin yapımı için ihale ilanına çıkıldı. Sakarya Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı (YİKOB) tarafından gerçekleştirilecek ihalenin tarihi ve yapım işinin kapsamı belli oldu. Yaklaşık 1500 metrekarelik çelik bina yapılacakİhale kapsamında yaklaşık 1500 metrekare çelik bina ile 2500 metrekare çevre düzenlemesi yapılması planlanıyor. Yapım işinin yeri Adapazarı olarak belirtilirken, yükleniciyle sözleşme imzalanmasının ardından yer tesliminin 90 gün içinde gerçekleştirilmesi öngörülüyor. Yer tesliminden itibaren işin tamamlanması için yükleniciye 400 takvim günü süre verilecek. İhale 24 Eylül’de4734 sayılı Kamu İhale Kanunu’nun 19. maddesine göre açık ihale usulüyle yapılacak ihalede teklifler yalnızca elektronik ortamda Elektronik Kamu Alımları Platformu (EKAP) üzerinden alınacak. İhale Kayıt Numarası (İKN) 2026/1631057 olarak duyurulurken, ihalenin 24 Eylül 2026 Perşembe günü saat 11.00'de Resmi Daireler Kampüsü Camili/G Blok 5 No'lu Toplantı Salonu'nda gerçekleştirileceği bildirildi. İhaleye yalnızca yerli istekliler katılabilecek. Teklifler anahtar teslimi götürü bedel üzerinden verilecek ve ekonomik açıdan en avantajlı teklif yalnızca fiyat esasına göre belirlenecek. İhaleyi kazanan firma için 400 günlük süreİhale kapsamında işin tamamı için teklif verilmesi gerekiyor. Yüklenici, sözleşmenin imzalanmasının ardından yapılacak yer teslimi sonrasında çalışmalara başlayacak. İhale dokümanına EKAP üzerinden ulaşılabilecek. İhaleye katılacak firmaların ihale dokümanını EKAP hesaplarına giriş yaparak indirmeleri zorunlu tutuluyor. Not: İhale ilanı, merkezin yapımının kesinleştiği veya inşaatın başladığı anlamına gelmiyor. Yapım işinin hayata geçmesi, ihale sürecinin tamamlanması ve sözleşmenin imzalanmasının ardından gerçekleşecek.
Kaynak: RSS
Haberi Paylaş:
Haber bağlantısı kopyalandı!